You are currently viewing Realizacja zlecenia zaprojektowania oraz wydruku pulpitów dla Urzędu Miejskiego w Gliwicach.

Realizacja zlecenia zaprojektowania oraz wydruku pulpitów dla Urzędu Miejskiego w Gliwicach.

  • Post author:
  • Post category:Blog

Naszym ostatnim zleceniem było zaprojektowanie oraz wydrukowanie pulpitów pod urządzenia do głosowania, mocowanych na statywie, które swoje zastosowanie będą mieć w Sali Sesyjnej w Ratuszu Miejskim w Gliwicach. Zleceniodawcą był Urząd Miejski w Gliwicach.

Klient na początku stycznia tego roku napisał do nas z zapytaniem czy istnieje możliwość zaprojektowania i całościowego wytworzenia produktu. Przygotowaliśmy wstępną wycenę, a następnie udaliśmy się do Ratusza celem poznania wymagań oraz oczekiwań klienta.

Po wizycie u klienta, przystąpiliśmy do realizacji zamówienia. Otrzymaliśmy od klienta urządzenie oraz pilot, które miałyby być umieszczone na pulpicie, celem odpowiedniego zwymiarowania przyszłego wydruku. Po opracowaniu koncepcji przygotowaliśmy testowe elementy (próbną blachę oraz wydruki w technologii LPD), aby sprawdzić czy zaproponowane przez nas rozwiązanie będzie spełniało oczekiwania klienta.


Po wprowadzeniu drobnych poprawek przystąpiliśmy do produkcji docelowej. Pulpity zostały wykonane częściowo z blachy, a niektóre elementy wydrukowaliśmy przy użyciu metody SLS. Następnie wszystkie elementy zostały zabarwione na czarno. Mając już wszystkie elementy, udaliśmy się do Ratusza, aby poskładać i zamontować na statywy 32 pulpity. Montaż zajął nam kilka godzin.

Klient nie miał żadnych zastrzeżeń co do produktu finalnego. Współpracę oceniamy bardzo dobrze, mamy nadzieję, że pulpity posłużą przez długi czas. My jesteśmy bardzo zadowoleni z realizacji ww. zlecenia.