You are currently viewing Gadżety reklamowe wydrukowane w 3D

Gadżety reklamowe wydrukowane w 3D

  • Post author:
  • Post category:Blog

Druk 3D dla agencji reklamowych

Drukujemy dla:

  • pasjonatów,
  • kolekcjonerów,
  • hobbystów,
  • osób poszukujących części
  • projektujemy i realizujemy wydruki 3D dla przemysłu i przedsiębiorstw produkcyjnych, które wykorzystują wydruki 3D jako elementy maszyn, urządzeń, oprzyrządowania i wyposażenie
  • oraz coraz częściej dla agencji reklamowych poszukujących oryginalnych i spersonalizowanych gadżetów dla swoich klientów.

Personalizacja - model 3D

Często można usłyszeć, że technologia druku 3D ma szerokie zastosowanie w personalizacji produktów. Tym razem wykorzystaliśmy tę zaletę i wykonaliśmy dla naszego Klienta model 3D, który przedstawiał kształt kostki brukowej. Kształt ten nawiązuje do form, które wykonuje Klient. Dodatkowo, na powierzchni bocznej dodano napis prezentujący adres strony internetowej.

Gadżety reklamowe wydruk 3D

Gadżety 3D

Finalne wydruki 3D wykonano w technologii FDM (FFF) z materiału PLA, a na życzenie Klienta dobrano kolor zielony. Sumarycznie wykonaliśmy kilkadziesiąt takich wydruków. Miały one kilka zadań, m.in. nawiązywały do działalności Klienta, przekazywały informację w formie adresu strony internetowej oraz spełniały funkcjonalność foremki na modelinę lub ciasto. Dzięki powyższym funkcjom wydruki 3D pełniły rolę gadżetów reklamowych, które promują działalność naszego Klienta.

Gadżety wydruk 3D forma kostki brukowej

Masz pytania?

Preezenty 3D

Figurka wielkiego wodza – Juliusza Cezara – bo najważniejszy jest pomysł na prezent. Figurka, która jest jednocześnie przybornikiem na długopisy została wydrukowana w technologii FDM (FFF) z materiału PLA. Pozdrawiamy kolekcjonerów, pasjonatów oraz osoby poszukujące nietuzinkowych prezentów.
Druk 3D gadżety figurka biała z uchwytem na długopisy

Gadżety 3D dla dzieci

Dzieci uwielbiają gadżety szczególnie jeżeli zostały wydrukowane w Drukarce 3D na specjalne zamówienie.
Breloczki widoczne na zdjęciu zostały zamówione na imprezę urodzinową jako prezent dla uczestników.
Już za dwa tygodnie w szkołach obchodzony będzie dzień chłopaka, potem mikołajki, jasełka itp. Może to dobry pomysł na prezent również na te okazje?
Gadżety dla dzieci Druk 3D breloczki do kluczy